Janka a Peter ma naučili jednu vec. Každé ráno po prebudení poďakovať Bohu za to, že som sa zobudil, poďakovať za zdravie, za rodinu a za všetko čo máme.

Pozrite si ich príbeh.

 

Janka a Peter - Jozef BRAJER | Svadobný fotograf Spišská Nová Ves, Svadobný fotograf Levoča, Svadobný fotograf Poprad, Svadobný fotograf Kežmarok, Svadobný fotograf Stará Ľubovňa, Svadobný fotograf Prešov, Svadobný fotograf Košice

 svadobný fotograf

svadobný fotograf snv a poprad s profesionálnym prístupom fotograf na svadbu, rodinný fotograf, fotenie detí materských škôl, športový fotograf s dlhorčnou praxou. Na vašej svadbe jednoznačne nesmie chýbať fotograf snv a poprad. Ak si kladiete otázku: „Prečo investovať do profesionálneho svadobného fotografa a nezveriť tieto služby do rúk svadobného fotografa laika?“ Ponúkam Vám porovnanie založené na skúsenostiach a referenciách získanýc počas mojej niekoľkoročnej praxe. Rozdiel medzi laikom a profesionálom je možné na prvý pohľad vyhodnotiť ako bezvýznamný. V oblasti fotografie sú detaily veľmi dôležité a práve tieto sú pre takéto porovnaie kľúčové. Kvalita techniky je dnes otázkou viacmenej fiančnou než znakom odbornosti. Napriek tomu je to odbornosť, prax a cit pre už zmienený detail, ktoré sú v rukách profesionála zárukou Vašej spokojnosti a požadovaného výsledku. S vytvorením fotiek či ich tlačou na fotopapier má už dnes skúsenosť a bežné spracovanie zvláda takmer každý. fotograf poprad. Tieto činnosti, napriek ich dôležitosti sú už však len „čerešníičkou na šľahačke“ či návratm k akcii bez možnosti opravy.

fotograf poprad, fotograf snv

Fotografovanie základných škôl , materských škôl

fotograf na svadbu

 fotografovanie novorodencov

fotolab snv

Fotografovanie na doklady

Skutočný profesionálny svadobný fotograf Poprad Vám spracuje kompletnú ponuku vezme Vaše očakávania za svoje a doplní ich o cenné a nenahraditeľné rady a skúsenosti z praxe, o osobný prístup - prvky ktoré čerpá zo svojho „know-how“. Je s Vami v danej situácii, aktívne prispieva, zdieľa a pracuje pri tvorbe Vaších spomienok tým ako a čo zachytáva a zdokumentuje: jedinečnosť okamihu a zážitok – robí pre Vás a O VÁS. Diskrétnosť, spolu so schopnosťou spolupracovať s klientom, zachytenie toho správneho momentu a vytvorenie fotografie sú skutočnou prácou, kde sa poznatky a zručnosti učia, získavajú a cibria roky.

Bez nadania, estetického cítenia a kritického oko sa kvalitná a vyvážená fotografia nezaobíde. Neopakovateľnosť a jedinečnosť svadobnej udalosti už len podčiarkuje hodnotu a jedinečnosť, ktoré vedú k nárokom – tým Vaším – a ktoré budú na úplnom začiatku pri hľadaní a výbere fotografa. Samotné plánovanie a realizácia Vám napovedia, ale až fotogafie stvrdia voľbu, ktorá vyzerala jednoducho a výberové kritéria nemuseli byť tie správne. Pretože fotografia je návratom do minulosti a ruky, zručnosť a človek, čo ju bude tvoriť nebude mať nárok na opravu, keď Vy budete hľadieť na výsledok jeho práce. Ako fotograf som poradcom, kritikom, stylistom, spolu-tvorcom, … kamarátom, autorom a v neposlednom rade prostredníkom minulosti – jedinečnosti chvíle a Vaších pocitov, profesionál s mnohými tvárami. svadobný fotograf To všetko sa zlieva v mojej tvorbe a fotografiách.

svadobný fotograf

To, včom som ako profesionálny svadobný fotograf fotograf snv naozaj dobrý a jedinnečný sa neodohráva len na svadbe. To podstatné sa deje pred a počas a aj - po nej. Kladiete si otázku , prečo vám váš svadobný fotograf neodovzdá fotografie deň po svadbe? Je to preto, že fotograf na svadbu jeho práca odchodom zo svadby ani zďaleka neskončila. Spracovanie materiálu až po predanie Vášho albumu - originálneho a jedinečného je náročné a nezahrňa pár "ťahou mýšou" či tlač na kvalitný papier. Výber , spracovanie a korekcia si vyžaduje nielen čas či koncetráciu , ale aj vernosť okamihu a vnímavost voči detailom a v súlade s Vašou víziou.

fotograf na svadbu snv

Oblasť a obor fotografie zaznamenali v poslednej dobe veľký rozmach a na trhu nájdete množstvo mien, kontaktov a titulov „ profesionálny fotograf“. Kvalitný fotoaparát máme v rukách v bežnom „smartphóne“ už takmer všetci (nerátajme tie najlacnejšie) – takže pekné arelatívne kvalitné fotografie sú štandardom s dávkou luxusu – pretože ich spracovaváme a máme vždy poruke, bez ohľadu na to kde, s kým sme. Pre denné okamihy, bežné fotenie či spontánne rodinné zábery to určite stačí, je však každý deň bežným a jedna chvíľa jako druhá, fotka jako fotka ?

Portrét je dielom, ktorému kedysi maliari venovali mesiace, vďaka fotografii sme naše možnosti pounuli do nových rozmerov, no jeho význam a poslanie je nemenné a jeho spracovanie vyžaduje znalosť a precíznosť. Preto zastávam názor a moja tvorba je dôkazom, že smartphone & portrét - „spolu“ - rozhodne nie. fotograf snv

športový fotograf

Na trhu a v ponuke nájdete nespočetné množstvo športových fotografov – je nás naozaj veľa. Aj tu sa stretneme s dvoma skupinami a potrebou voľby medzi laikom a odborníkom - profesionálom v športovej fotografii.

Výsledky sú rôzne, spracovaním, kvalitou, .. Osobne detailom prikladám veľký význam, veď sú to práve detaily, ktoré vykresľujú jedinečnosť či vytvoria z celkom dobrej fotografie - záber, ktorý poteší, či vypovie o sile okamihu a jeho realizácia pokryje kritériá aj náročného zákazníka alebo je použiteľný pre pezentáciu kdekoľvek. V športe je je to práve okamih a detail, s ktorými ako športový fotograf pracujem a ktoré sú pre mňa kľúčové. Zlý odhad alebo neskorá reakcia sú pri športvej akcii faktory, kedy napriek spracovaniu a kvalite, záber bude bezcenný a nevyužiteľný a neopakovateľný moment už nezobraziteľnou minulosťou. Profesionál pri svojej práci kĺbi zručnosť, skúsenosti a cit, a vie veľmi dobre, ako, kedy, kde a čo má urobiť pre to, aby neopakovateľné zachytil tak, aby naplnil očakávania zákazníka a jedinečnosť priebehu akcie. Športová oblasť a fotografia si vyžadujú prípravu a dlhoročnú prax, ktoré urobia z laika profesionála no nie zo dňa na deň a bez cielenej práce. Tvrdá a dlhodobá práca na sebe sú predpoklady a prístup – začínajúceho amatéra - ktoré vyústia do profesionality a odrazia sa vo výsledkoch renomovaného športového fotograf a. Prax je dôkazom, že tak sa rodia tí najlepší, ich zázemie je rôzne, no záujem, odhodlanie, vášen pre fotografiu a dlhoročnej praxe zdieľajú a výsledkami dokladujú všetci. Nielen fotku, ale odkaz a posolstvo záberu sú výsledky a to, čo vám profesionál a fotograf svojou prácou ponúka a prináša.

rodinný fotograf

Rodina a čas. Ste mladí, ktorý si práve zakladajú rodinu? Či ste súčasťou veľkej rodiny a uvedomujete si jej jedinečnosť a zdieľané hodnoty... rodinná fotografia je srdcová a spoločenská záležitosť. Určite ste sa už stretli s pojmom rodinný fotograf. Čo táto oblasť obnáša a prečo toto konkrétne pomenovanie pre fotografa? Opäť pár informácií zo zákulisia a slov o rodinnej fotografii. Vzdelanie a roky praxe sú aj tu na mieste a podmieňujú výsledok za ktoré profesionál ručí. Rodinná fotografia ako spomieka na spoločenskú udalosť či rodinná fotografia vo forme portrétu majú každá svoje špecifiká a rozdiel nie je len v samotnom fotení a okolnostiach. Zásadne sa líšia v príprave a spracovaní. Profesionál za výsledok ručí a Vaša zajtrajšia spokojnosť s výsledkom je preňho na prvom mieste. Aj v tomto prípade, rodinného fotografa po nafotení záberov čaká nesmierne dôležitá a citlivá práca pred samotným vytlačením. Starostlivosť výberu, kde sú skúsenosť a pozornosť nepostrádateľné a zručnosť pri úprave majú zásadne ovplyvňujú produkt, ktorý budete držať v rukách. Profesionál má prehľad, vie sa pripraviť a prispôsobiť a poskytnúť službu a výsledok a zaistiť nielen to, že s jeho prácou budete dokonale spokojný ale, že sa stane pravidelnou súčasťou Vaších rodinných udalostí a prispeje Vám pri spomienke obrazom a farbami.

  • fotenie detí, fotenie materských škôl, fotenie škôl, košice svadba, portrétny fotograf

profesionálny fotograf na svadbu

Máte jedinečnú možnosť najať si fotograf Poprad, ktorý nielenže má mnohoročné skúsenosti zo zahraničia z USA, ktoré je pripravený naplno využiť aj doma na Slovensku, ale veľmi dobre pozná takmer každé väčšie mesto na Slovensku a ponúka vám profesionálny prístup a kvalitu podloženú skúsenosťami a tak cenenou praxou. Kvalitný fotograf ktorý vie presne, čo robí a ako to má urobiť dobre sa zíde nielen v Bratislave ale rovnako je potrebný v Košiciach, Prešove v Spišskej novej Vsi, Banskej Bystrici, Zvolene, Žiline, Trnave, Nitre

 

 

 

umelecké fotografie, svadobný kameraman žilina, svadobný fotograf snv, svadobný fotograf košice, svadobný fotograf fórum, svadobný fotoalbum, svadobný album, svadobné obrázky, svadobné fotorámy, svadobné fotografie, svadobné foto, svadobná odobierka, svadba košice, športový fotograf, spišská nová ves zoo, skenovanie negetívov skenovanie diapozitívov, sigma objektívy, sigma, samolepiaci fotoalbum, rodinný fotograf SNV, Rodinný fotograf Košice, Rodinný fotograf, Rodinné fotografovanie, rodinné foto, Rodinné fotky, Randé fotografovanie, Profi fotky, Profesionálny fotograf Prešov, Profesionálny fotograf poprad, Profesionálny fotograf Bratislava, profesionálny fotograf, profesionálna tlač, prípravy na svadbu, práca pre fotografa, portretový fotograf, oznamka, online predaj fotografii, Novorodenecké fotografovanie, naša svadba, moja svadba, kameraman spišská nová ves, kameraman na svadbu poprad, fotoslužba, fotolab snv, fotokiosk snv, fotograleria, fotografovanie svadby, fotografovanie škôl, fotografovanie produktov, fotografovanie preukažok, fotografovanie novorodencov, fotografovanie nitra, fotografovanie na preukazy, fotografovanie na preukažky, fotografovanie na doklady, fotografovanie detí nitra, Fotografovanie detí a novorodencov, fotografovanie detí, fotografovanie, fotografie deti, fotografia, fotograf žilina, fotograf svadba, fotograf stará ľubovňa, fotograf spišská nová ves, fotograf snv, fotograf Prievidza, fotograf poprad na svadbu, Fotograf Poprad Kežmarok a okolie, fotograf poprad, fotograf Orava, fotograf Nitra, fotograf na svadbu, fotograf Levoča, fotograf Košice, fotograf koncertov, fotograf, fotoatelier snv, fotoatelier, fotoalbum na lepenie fotiek, foto žilina, foto svadba, foto poprad, foto nitra, foto na doklady, Fotky na oznamko, fotky na oznamka, čo na svadbu, automat na fotky

 

Prosím, akceptujte súbory cookies, aby ste naplno využili možnosti týchto internetových stránok. Niektoré funkcie tejto webstránky nemusia fungovať správne bez súborov cookies. Viac informácií

Prosím, akceptujte súbory cookies, aby ste naplno využili možnosti týchto internetových stránok. Niektoré funkcie tejto webstránky nemusia fungovať správne bez súborov cookies.

Zatvoriť